×

Sporočilo

Informacija o piškotkih

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

V petek, 15. 2. 2019, je v Murski Soboti potekalo regijsko ekipno šahovsko tekmovanje.

Učenci naše šole, in sicer fantje v kategoriji do 12 let, so postali regijski prvaki - najboljši med vsemi pomurskimi osnovnimi šolami. V zmagovalni ekipi so nastopili Tian Hozjan, Aleks Grof, Niko Sankovič, Nikita Peshekhonov in Jure Kramberger.

Od možnih 28 točk so osvojili 26,5 kar je izjemen dosežek. Ekipa bo v isti zasedbi nastopila na državnem prvenstvu marca ali aprila. 

V kategoriji fantov do 9 let (za fante je nastopila tudi deklica Taja Tot) so učenci naše šole nastopili z dvema ekipama. Večina fantov je sploh prvič nastopila na kakšnem tekmovanju. Prva ekipa (Taja Tot, Dino Cofek Šraj, Žiga Grut, Leo Bajkovec) je osvojila zelo lepo tretje mesto. Tudi druga ekipa (Jaka Mikolič, Mark Knezevič, Tadej Rakovec, Staš Pavšer, Lars Mark Oberstar) je zelo pogumno nastopila in osvojila peto mesto.

Več slik...

FaLang translation system by Faboba