×

Üzenet

Informacija o piškotkih

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

TEVÉKENYSÉG-NAPOK

 

A 2018 /2019-es tanévben a következő tevékenység-napokat tervezzük: 

1. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. BOTRA JESEN

21. 9. 2018

sodelovanje z vrtcem

 

Gaberje ostane v G. + vrtec

2. ZDRAVE NAVADE

naknadno

sistematski zdravniški pregled -predavanje

3. MOJA OKOLICA

9. 5. 2018

 

 

 

Gaberje ostane v G.

Tehniški dnevi (3)

 

 

1. PAPIR IN GLINA

2. 2. 2019

Gaberje ostane v G.

2. RAZISKUJEMO IN EKSPERIMENTIRAMO

2. 10. 2018

 

3. DAN ZEMLJE

23. 4. 2019

Gaberje ostane v G. 1.-3. r.

Športni dnevi (5)

 

 

1. JESENSKI POHOD

6. 10. 2018

 

 

Gaberje posebej od 1.-3. r.

2. IGRE NA SNEGU/ŠALJIVE IGRE

9. 1. 2019

Gaberje ostane v G.

1.-3. r.

3. PLESNI ŠPORTNI DAN

7.12.2018

 

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

april 2019

 

5. SPOMLADANSKI POHOD

11. 5. 2019

 

 

Gaberje posebej

1.-3. r.

Kulturni dnevi (4)

 

 

1. SPREJEM PRVOŠOLCEV

3. 9. 2018

 

2. MÁTYÁS KÍRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

3. PUST

5. 3. 2019

Gaberje ostane v G. + vrtec

4. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO USTVARJANJE, KNJIŽNICA LENDAVA

november 2018

 

 

2. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. NARAVA POD LUPO

11. 1. 2019

Gaberje ostane v G.

2. DAN ZEMLJE

23. 4. 2019

Gaberje ostane v G.

1.-3.r

3. OSEBNA HIGIENA

10. 5. 2019

 

Tehniški dnevi (3)

 

 

1. RAZISKUJEM IN EKSPERIMENTIRAM

2. 10. 2018

 

Hiša eksperimentov + izdelek

2. IZDELAJMO DRUŽABNO IGRO

5. 12. 2018

Gaberje ostane v G.

3. NAŠ DENAR

7. 11. 2018

Gaberje ostane v G.

Športni dnevi (4)

 

 

1. JESENSKI POHOD

6. 10. 2018

 

 

 

Gaberje ostane v G.

2. PLESNI ŠPORTNI DAN

29. 11. 2018

 

3. IGRE NA SNEGU/ŠALJIVE IGRE

2. 2. 2019

 

 

Gaberje ostane v G.

1.-3. r.

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

24. 4. 2019

 

5. SPOMLADANSKI POHOD

11. 5. 2019

 

 

Gaberje posebej

1.-3. r.

Kulturni dnevi (4)

 

 

1. PRAVLJICA MALO DRUGAČE

21. 3. 2019

baletna predstava

2. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO USTVARJANJE, KNJIŽNICA LENDAVA

10. 12. 2018

 

3. MÁTYÁS KÍRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

4. PUST

5. 3. 2018

Gaberje ostane v G.+ vrtec

 

3. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. V GOZDU

26. 9. 2018

 

2. DAN ZEMLJE

19. 4. 2019

Gaberje ostane v G.

1.-3.r

3. ZDRAVO TELO

datumi določeni naknadno

sist. zdravniški pregled

(oddelčno)

Tehniški dnevi (3)

 

 

1. RAZISKUJEMO IN EKSPERIMENTIRAMO

2. 10. 2018

 

2. *IZDELAVA ŠČITA IZ LEPENKE

21. 11. 2018

Gaberje ostane v G.

3. URA

5. 11. 2018

Gaberje ostane v G.

Športni dnevi (5)

 

 

1. JESENSKI POHOD

6. 10. 2018

 

 

 

Gaberje  ostane v G.

1.-3. r.

2. SREDNJEVEŠKE IGRE*

22. 11. 2018

 

3. ŠPORTNE IGRE

15. 2. 2019

Gaberje ostane v G.,

1.-3. r.

4. SPOMLADANSKI POHOD

11. 5.  2019

 

 

 

Gaberje posebej 1.-3. r.

5. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

3. 4. 2019

 

Kulturni dnevi (4)

 

 

1. KULTURNE USTANOVE - GLASBENA ŠOLA, MNMI

21. 3. 2019

v dogovoru z GŠ (baletna predstava)

2. *ŽIVLJENJE NEKOČ - OGLED KULTURNIH ZNAMENITOSTI LENDAVE

20. 11. 2018

 

3. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

4. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO USTVARJANJE, KNJIŽNICA LENDAVA

nov. 2018

 

*projektni teden - pridružujemo si pravice do spremembe

 

4. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1.  ERDEI ISKOLA (NOVA)

    Spoznavanje življenjskega prostora

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

2. EKSPERIMENTIRAMO

2. 10. 2018

 

3. Sledovi preteklosti v domačem kraju

april 2019

 

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. PUST

5. 3. 2019

 

2. ERDEI ISKOLA (NOVA)

    Izdelki iz naravnega materiala

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

3. MAKETA HIŠE

2. 2. 2019

 

4. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE

18.-20. 12. 2018

 

Športni dnevi (5)

 

 

1. Z IGRO IN ŠPORTOM DO ZDRAVJA -     NOVA

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

2. POHOD - NOVA

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

3. VOŽNJA S KOLESOM

16. 4. 2019

priprave na kol. izp.

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

11. 5. 2019

 

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

13. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1. NOVA Göcsej helytörténete

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

2. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

3. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO    USTVARJANJE

november-december 2018

 

 

5. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. ERDEI ISKOLA (NOVA) - tema: Spoznavanje življenjskega prostora

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

2. DENAR IN DRUŽINSKO -GOSPODARJENJE

dec. 2018

 

3. EKSPERIMENTIRAMO

2. 10. 2018

 

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. PUST

5. 3. 2019

 

2. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE

3.-5. 10. 2018

 

3. TEKSTIL IN  OBUTEV

2. 2. 2019

 

4. ERDEI ISKOLA (NOVA) – tema:   Izdelki iz naravnega materiala

8.–12. 10. 2018

šola v naravi

Športni dnevi (5)

 

 

1. ERDEI ISKOLA (NOVA) – Z igro in športom do zdravja

8.–12. 10. 2018

šola v naravi

2. POHOD

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

3. VARNA VOŽNJA S KOLESOM - praktični del

18. 4. 2019

kolesarski izpit

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

11. 5. 2019

 

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

12. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1. NOVA Göcsej helytörténete

8.-12. 10. 2018

šola v naravi

2. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

3. DOMIŠLJIJSKO DRAMSKO USTVARJANJE

november-december 2018

 

 

6. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. POHORJE KOT ŽIVLJENJSKI PROSTOR

25. 2.–1. 3. 2019

4.–8. 3. 2019

šola v naravi

2. HRANILNE SNOVI (GO)

v drugem polletju

oddelčno

3. ŽIVILA (GO)

v drugem polletju

oddelčno

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. OBDELAVA PAPIRJA

25. 2.–1. 3. 2019

4.–8. 3. 2019

šola v naravi

2. EKSPERIMENTIRANJE

2. 10. 2018

 

 

3. OSNOVNI KUHARSKI POSTOPKI (GO)

v drugem polletju

oddelčno

4. SENZORIČNE LASTNOSTI JEDI (GO)

v drugem polletju

oddelčno

Športni dnevi (5)

 

 

1. MIŠKOV POHOD

6. 10. 2018

 

2. SMUČANJE IN DRUGE ŠPORTNE DEJAVNOSTI

25. 2.–1. 3. 2019

4.–8. 3. 2019

šola v naravi

3. SMUČANJE IN DRUGE ŠPORTNE DEJAVNOSTI

25. 2.–1. 3. 2019

4.–8. 3. 2019

šola v naravi

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

14. 5. 2019

 

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

5. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

2. HAGYOMÁNYÁPOLÁS

5. 10. 2018

40-43. tanterem,

kis tornaterem egész nap

3. PUST

(delavnice – 3 ure,

povorka – 2 – uri)

5. 3. 2019
 

 

7. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. MERJENJE

3.-5. 10. 2018

oddelčno

2. ZNAČILNOSTI SREDOZEMSKEGA RASTLINSTVA

19.-23. 11. 2018

šola v naravi

3. GEOGRAFSKE ZNAČILNOSTI PRIMORSKE POKRAJINE

19.-23. 11. 2018

šola v naravi

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. TEHNIČNA ZAPUŠČINA PRIMORSKE

19.-23. 11. 2018

šola v naravi

2. EKSPERIMENTIRANJE

2. 10. 2018

sodelujeta:

S. Nagy in

J. Cigut

3. GONILA

3.-5. 10. 2018

oddelčno

4. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE

3.–5. 10. 2018

oddelčno

Športni dnevi (5)

 

 

1. KOLESARJENJE IN OVIRATLON

14. 9. 2018

 

2. MIŠKOV POHOD

6. 10. 2018

 

3. KANUIZEM

19.-23. 11. 2018

šola v naravi

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

14. 5. 2019

 

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

7. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1. LITERARNI KULTURNI DAN MIŠKO KRANJEC

10. 10. 2018

 

2. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

3. PUST

(delavnice – 3 ure,

povorka – 2 – uri)

5. 3. 2019

 

 

8. RAZRED

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. ODRAŠČANJE

2.–4. 10. 2018

 

sist. zdravniški pregled

(oddelčno) in predavanje

2. ZDRAVJE

2.–4. 10. 2018

oddelčno,

sodelujeta:

V. Kepe in

J. Cigut

3. MEDSEBOJNI ODNOSI

 

2.–4. 10. 2018

oddelčno

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. GONILA

pred novoletnimi prazniki

oddelčno

8. b

8. ac

2. KAKO DELUJE

5. 2. 2019

DSŠ delavnice

3. RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (EXCEL)

18.-20. 12. 2018

oddelčno

4. CSILLAGÁSZAT

8. – 10. 5. 2019

šola v naravi

Športni dnevi (5)

 

 

1. KOLESARJENJE IN OVIRATLON

12. 9. 2018

 

2. MIŠKOV POHOD

6. 10. 2018

 

3. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

14. 5. 2019

 

4. TÚRA A BALATON PARTJÁN

8. – 10. 5. 2019

šola v naravi

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

4. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1. KULTURNE USTANOVE LOKALNEGA POMENA

5. 10. 2018

 

2. BALATON - MÚZEUMAI ÉS NÉPRAJZI JELLEGZETESSÉGEI

8. – 10. 5. 2019

šola v naravi

3. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

 

9. RAZRED

 

Naravoslovni dnevi (3)

TERMIN

OPOMBE

1. GEOGRAFSKE ZNAČILNOSTI DOMAČE POKRAJINE

5. 10. 2018

 

2. NA RAZPOTJU

20. 12. 2018

dan odprtih vrat na DSŠ Lendava

3. EVOLUCIJA

7. 3. 2019

ogled muzeja v Krapini in delavnica

Tehniški dnevi (4)

 

 

1. ENERGETIKA ZGRADB

11. 5. 2019

energetika šole, Energetski svetovalci

2. GEOMETRIJSKA TELESA

10. 12. 2018

 

3. PETIŠOVSKI GOZD ali TEHNOLOŠKI CENTER POMURJA

15. 5. 2019

medpredmetno povezovanje KEM, BIO, FIZ, MAT

Športni dnevi (5)

 

 

1. KOLESARJENJE IN OVIRATLON

13. 9. 2018

 

2. MIŠKOV POHOD

6. 10. 2018

 

3. ŠPORTNE IGRE MALO DRUGAČE

23. 4. 2019

 

4. ATLETSKI ŠPORTNI DAN

14. 5. 2019

 

5. PLAVALNI ŠPORTNI DAN

12. 6. 2019

 

Kulturni dnevi (3)

 

 

1.  KAKO NASTANE KULTURNA PRIREDITEV

13. 6. 2019

generalka

2. MÁTYÁS KIRÁLY ÉVE

1. 10. 2018

 

3. ZAKLJUČNA PRIREDITEV DEVETOŠOLCEV

14. 6. 2019

 

OD IDEJE DO IZDELKA, 22. nov. 2017

 

RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE

RAZ.

AKTIVNOST

 

ČAS

OPOMBE

4.

Računalniško opismenjevanje

Word, uporaba spletnih učilnic

18.-20. 12. 2018

oddelčno

5.

Računalniško opismenjevanje

Word, uporaba spletnih učilnic

3.-5. 10. 2018

oddelčno

7.

Računalniško opismenjevanje

Powerpoint, uporaba spletnih učilnic

3.–5. 10. 2018

oddelčno

8.

Računalniško opismenjevanje

Excel, uporaba spletnih učilnic

18.-20. 12. 2018

oddelčno

 

TEDEN OTROKA: od 2. do 7. okt 2017

V letošnjem šolskem letu načrtujemo naslednje dejavnosti ob tednu otroka:

  • zbiralno akcijo papirja (EKO ŠOLA)

Raz.

ponedeljek,

1. 10. 2018

torek,

2. 10. 2018

sreda,

3. 10. 2018

četrtek,

4. 10. 2018

petek,

5. 10. 2018

sobota,

6. 10. 2018

1.

KD:

Mátyás kírály éve

 

TD: Raziskujem in eks.

 

POUK

POUK

POUK

ŠD:

Jesenski pohod

 

2.

KD:

Mátyás kírály éve

 

TD: Raziskujem in eks.

 

POUK

POUK

POUK

ŠD:

Jesenski pohod

 

3.

KD:

Mátyás kírály éve

 

TD: Raziskujem in eks.

 

POUK

POUK

POUK

ŠD:

Jesenski pohod

 

4.

KD:

Mátyás kírály éve

 

ND:

Eksperimen-tiranje

 

Šolska ekskurzija

 

POUK

POUK

POUK

5.

KD:

Mátyás kírály éve

 

ND:

Eksperimen-tiranje

 

5. a TD:

Računalni-ško opismenje-vanje

 

5. b TD:

Računalni-ško opismenje-vanje

 

5. c TD:

Računalni-ško opismenje-vanje

 

POUK

6.

KD:

Mátyás kírály éve

 

TD:

Eksperimen-tiranje

 

Šolska

ekskurzija

 

POUK

KD:

Hagyományápolás

 

ŠD:

Miškov pohod

 

7.

KD:

Mátyás kírály éve

 

TD:

Eksperimen-tiranje

 

7. a: ND

 

 

7. b: TD

 

 

7. c: TD

 

7. b: ND

 

 

7. c: TD

 

7. a: TD

 

7. c: ND

 

 

7. a: TD

 

7. b: TD

 

ŠD:

Miškov pohod

 

8.

KD:

Mátyás kírály éve

 

8. c: ND

(sist. preg.)

 

8. a: ND (ŠSS)

 

8. b: ND

 

8. a: ND (sist. preg.)

 

8. b: ND (ŠSS)

 

8. c: ND

 

8. b: ND

(sist. preg.)

 

8. c: ND (ŠSS)

 

8. a: ND

 

KD:

Kult. ustanove lok. pomena

 

ŠD:

Miškov pohod

 

9.

KD:

Mátyás kírály éve

 

Šolska

Ekskurzija

 

POUK

POUK

ND: Geografske značilnosti domače pokrajine

 

ŠD:

Miškov pohod

 

 

 

TEDEN MOBILNOSTI:  od 16. do 22. sept. 2018

V letošnjem šolskem letu načrtujemo naslednje dejavnosti ob TEDNU MOBILNOSTI:

RAZRED

DEJAVNOST

1.

Risanje na asfalt s kredami pred mestno hišo

2.

Risanje na asfalt s kredami pred mestno hišo

FaLang translation system by Faboba