×

Üzenet

Informacija o piškotkih

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Szerdán, április 10-én Medvoden szervezték meg az általános iskolák országos tollaslabda-csapatbajnokságát. Iskolánk csapata a csoportmérkőzésein az 1. helyet szerezte meg. A további verseny során legyőzték a Preskai és Kungotai ÁI csapatát, a döntőben pedig a Pirničei ÁI csapatát is, így 17 év után visszaszerezték az országos csapatbajnoki címet.

Iskolánkat a következő tanulók képviselték: Anel Hac Györköš, Dorian Hranilović, David Gabor, Nika Bedič, Iva Koša és Kaja Litrop.

Gratulálunk!

További képek...

FaLang translation system by Faboba